2018 de 7 arama motoru optimizasyonu uygulamasıtaharri motoru optimizasyonu, zaman en ekonomik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. fondöten birleşik icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik mühim sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı muntazam benzer şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO nizamlı olarak geliştirilen yeni stratejiler ve teknikler ile devamlı gelişen aynı alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında düzenli değişikliklere ayak yakıştırmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere dikkat etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine muin sürdürmek okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine ön sahip olmak için yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler hakikat bir kez şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını okunuşu genel web sitesi performansını iyileştirmeye muin olabilirler.

1-Sesli aramayı göz ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli arama platformundaki tamamı arama sorgularının yüzde 20’sinin seda temelli olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu yazmak yerine ünlü sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı kestirim ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni daha derinlemesine akrep anahtar kelimelere ve aynı müzakere yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, yevmi dilde kullanılan sözdizimini eklemek okunuşu sağlıklı tek fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil arama zati masaüstü aramayı aştı. ün kalıcı arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, aptal telefonlarından ünlü arama kullanır. Google ve öteki taharri motorları bu eğilimi başkalık etmiş okunuşu mobil uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, olanca yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori hareketli sürümün kalitesine okunuşu içeriğine göre sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru netice sayfalarında SERP henüz yüzü sıralarda arsa almasına muavin olacaktır. Google, hareketli sürümün elbette başarım gösterdiğini, neden derecesinde hovarda yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman ne derecede kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği boşluk ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin beden kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış aynı şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca eş özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bili sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin genişlik az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan genişlik güçlü sonuçlardan almaktadır okunuşu bu vakit zarfında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna nazaran şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde müspet etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına gene kısa cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı anlamak daha cazip gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri değişmez okunuşu özlü tek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların ve yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş yalnız arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken politik aynı etmen haline gelmiştir. Google, sadece kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu işaret alakalı ve şimdiki bilgileri göndermek ayrılmış sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların birleşik nesne satın çekmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini başka sayfalara okunuşu medya satış noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar aynı konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilir medya seo sayfalarına takaddüm verir. İçeriğiniz bu değişim trendine ayak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi henüz en politik sıralama faktörüdür okunuşu bütün arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hovarda benzer şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem okunuşu masaüstü platformlarda problemsiz bir şekilde çalışmalı ve tüm bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, müşterek web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının aptal döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır tek marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve yararlı sadece kullanıcı deneyimi sağladığından güvenli bulunmak fazla web sitemizi incele önemlidir. yumuşak başlı web siteleri, SERP’lerde vücut sıralarda mekân almaz okunuşu az organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları ve yapmacık zeka sebebiyle değişmeye başlamış okunuşu değişmeye bitmeme edecektir. Google henüz hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öteki platformlarda beden sıralarda ülke almaları için içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, diğer her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve alaka düzeyi, SEO‘daki genişlik etkili faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış ve güncel olmayan az nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. çok içerik, müşterek web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya terk etmek ve insicamlı kaliteyi esirgemek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere muin olabilir. genişlik ehemmiyetli kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler göre trendleri okunuşu duyuruları izleme etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *